Chraňme si to, co máme rádi

treasure-chest-1024913-mMnozí z nás jsou sběratelé různých věcí – svědků našeho životního stylu a náhod, nezapomenutelných momentů. Neradi se s nimi loučíme. Zachovat si je a nápaditě je vystavit na obdiv známým je účelem malých úložných prostorů.

Bydlení v tomto století si nese ve znamení „mobility“ a sloganu „změna je život.“ Nechte se unášet na vlnách vlastní fantazie a na uložení drobnějších předmětů zkuste použít flexibilní zadní panely

Pojištěná podlaha je ještě lepší podlaha

panel-floor-work-2-1417678-mPodloha je základnou celého bytu, protože v něm zabírá největší souvislou plochu. Hlavní požadavky jsou trvanlivost – odolnost vůči opotřebení, bezpečnost – neklouzavý povrch, zdravotní neškodnost, lehká údržba, barevná stálost, příjemný dotykový sněm a estetické uspokojení, zvuková a tepelná izolace.Důležitá je, samozřejmě, i cena.

Bezpečný pocit domova

loft-interior-903398-mKrása je v jednoduchosti

Na konci a začátku tisíciletí nachází nábytek i celý bytový interiér nový výraz. Ztrácejí se mnohé dekorativní prvky. Jednoduchost, takzvaná nová skromnost, umožňuje oživit staré interiéry moderními prvky. Čistota, srozumitelnost, klid, poezie, ale především praktičnost a multifunkčnost jsou povzbudivé a sympatické vlastnosti nejen pro člověka, ale i pro nábytek.

JoomShaper