Pojistné podvody s automobily

crashed-car-921217-mPodle statistik českých pojišťoven stále přibývá lidí, kteří na svou pojišťovnu zkusí takzvaný pojistný podvod. Vůbec netuší, že pojišťovny dnes mají na odhalování takovéhoto chování, celé specializované týmy lidí, včetně sofistikovaných nástrojů a softwaru, který pojistné podvody odhalí.

Ještě vás neokradli?

arrested-566713-mV tom případě patříte mezi těch málo šťastných, protože počet krádeží ze dne na den stoupá. Ptáte se, kde k nim dochází? Všude. Jelikož si uvědomujeme, že napomenutí typu „dávejte si pozor na peníze“, už pomalu zní jako ironie, rozhodli jsme se pomoct všem potencionálním obětem zlodějů tím, že je upozorníme na nejběžnější triky zlodějů. Poradíme vám, jak se před nimi chránit.

Kolik ušetřím na pojištění mého auta?

IMG 0193Opravdu mohu ušetřit na mém autě skoro 9000Kč každý rok? Tohle se mi zdá opravdu velmi nepravděpodobné. Pokud totiž ušetřím 9000Kč, mohu si koupit za tyto peníze nové gumy a to ne ledajaké a ještě mi zbydou peníze na drobný servis.

Srážka se zvířetem – ochrání vás povinné ručení?

that-hurt-494062-mPodle statistik pojišťoven dochází na českých silnicích ke srážce s nějakým zvířetem nejčastěji v podzimních a jarních měsících. Ke srážkám se zvěří dochází nejčastěji ráno nebo naopak k večeru, tedy vždy když je zhoršena viditelnost na silnici.

Dále pojišťovny uvádějí, že nejčastěji se srazíme na silnici se srnkou, zajícem, jelenem nebo třeba divokým prasetem a liškou.

JoomShaper