Relaxujte ještě bezpečněji - ostrov Djerba

searching-the-shadows-570975-mOstrov Djerba je díky svému příjemnému klimatu nazýván také La Douce (Mírná), což je pochopitelně velkým lákadlem pro turisty.

Do dnešní doby na ostrově vyrostla celá stovka hotelů. Turisté na pobytových zájezdech bývají zpravidla ubytování v plážových hotelech, jiní můžou vyzkoušet městské penziony. Původní kuchyně na Djerbě je kuchyní rybářů a zemědělců.

Do Argentiny bez Risku

buenos-aires-congreso-nacional-4-1288825-mDruhá největší krajina jihoamerického kontinentu přitahuje turisty především okouzlující přírodou a neopakovatelnou atmosférou velkých měst.

Lákadlem jsou zcela určitě i sedmitisícové Andy, divoká džungle, nádherné ledovce nebo jezera. Ještě před několika lety byla Argentina nejdražším státem Jižní Ameriky. Pod vlivem kolapsu však už tohle tvrzení patří minulosti.

Dobrodružství, vzrušení a adrenalin - bez Risku

amusement-park---rust-1209825-mNěmecký zábavný park - Europa Park

Turisti jsou stále náročnější. Vyhledávají dobrodružství, poznání, vzrušení, adrenalin. Nestačí už mít jenom moře a hory. Vedle dobré stravy a kvalitním ubytování o spokojenosti klientů rozhoduje nabídka možností zábavy a relaxuj.

Bolívie krajinou s vysokou kriminalitou

indian-1033859-mI když je Bolívie bohatá na zlato, stříbro, zinek, měď, ropu a plyn, patří mezi nejchudobnější krajiny Jižní Ameriky. Nazývají ji i Tibet Jižní Ameriky, kvůli její izolovanosti, drsnosti a nadmořské výšce.

Keňa - cestujte bezpečně

Keňa je v představách mnohých Evropanů turistickým rájem. Skutečně jen málokde můžete najít pohromadě tolik krásy. Nevšední bohatství přírodních krás je pořád lákadlem pro davy turistů.

kenaKeňa má však i jiný – přímo mystický význam. Podle archeologických nálezů zkamenělin našich prapředků leží kolébka lidské civilizace možná právě tady.

JoomShaper